MENU
NIP
Nazwa Firmy: Promoefekt.pl
WWW: http://www.promoefekt.pl/
Adres Bohaterów Warszawy 126
Miejscowość Busko-Zdrój
Kod pocztowy 28-100
Telefon 41 351-74-89

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Wielu pracodawców zapewniających swoim pracownikom odpowiednią odzież chroniącą przed chłodem chciałaby także, aby wyglądali oni schludnie i godnie reprezentowali firmę przed odwiedzającymi ją klientami i dlatego szukają dystrybutorów odzieży, która te ich oczekiwania spełni. Jedną z nich można spotkać na stronie promoefekt.pl polecającą bluzy polarowe damskie z kapturem doskonale chroniące przed chłodem nie tylko tułów, ale także i głowę.

Zamawiając w niej odzież, warto zwrócić uwagę na fakt, że istnieje możliwość dostosowania jej kolorystyki do barw przedsiębiorstwa, gdyż w ofercie jest spora paleta kolorów. Na ogół producent, szyjąc tę odzież, łączy kontrastowe kolory, więc wystarczy określić swoje preferencje. Możliwe jest także wyhaftowanie na produktach logotypu lub dowolnego znaku czy napisu wiążącego się z firmą, który pozwoli potencjalnemu klientowi ją zapamiętać.

Oferowane przez hurtownię bluzy wykonane są z miękkiego, delikatnego polaru o dużych właściwościach cieplnych, który podczas prania nie ulega zmechaceniu, skurczeniu czy odbarwieniu.

Data dodania: 28-08-2019Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu