MENU
NIP
Nazwa Firmy: PinkStars
WWW: https://pinkstars.pl
Adres Kmiecika 25
Miejscowość Szczecin
Kod pocztowy 70-809
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Starając się sprostać oczekiwaniom rynkowym zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych, kadra sklepu online ogłaszającego się na stronie pinkstars.pl na bieżąco rozszerza ofertę o nowe produkty. Dostępny w sprzedaży asortyment jest zróżnicowany. Są to wykonane z bezpiecznych, wytrzymałych materiałów gadżety erotyczne dla kobiet i mężczyzn. 

Dostawca działa w pełni legalnie. Realizuje zamówienia na terenie całego kraju, dbając nie tylko o zadowalające klienta tempo dostaw, ale także o dyskrecję. Nawet większe gabarytowo akcesoria, jak rozbudowane zestawy BDSM lub klatki erekcyjne, są wysyłane w odpowiednio dopasowanych, nieoznakowanych opakowaniach wykonanych z wytrzymałej tektury wraz ze specjalnym wypełnieniem zapobiegającym zniszczeniu w trakcie transportu. 

Sklep, starając się unikać problemów z dostarczaniem przesyłki i wyeliminować sytuacje zaginięcia paczki po drodze do odbiorcy, korzysta ze sprawdzonych firm kurierskich. Zamówienia są przyjmowane jedynie od osób pełnoletnich.

Data dodania: 06-06-2023Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu