MENU
NIP 5751891568
Nazwa Firmy: Netpaka.eu
WWW: https://netpaka.eu/
Adres Powstańców Śląskich 54
Miejscowość Lubliniec
Kod pocztowy 42-700
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Prowadzisz firmę i planujesz przydzielić duże zlecenie na przewóz towarów? W tym celu zajrzyj na stronę netpaka.eu i doceń możliwości, jakie daje największa w sieci giełda transportowa skupiająca w jednym miejscu przedsiębiorców z całej Europy.

Niezależnie od rodzaju zlecenia, w dziale wolne ładunki, można znaleźć wszystkie dotychczasowe ogłoszenia dodane do serwisu, aktualne co do daty i godziny zamieszczenia ich na stronie. Każda usługa posiada krótki opis towaru, a także podstawowe dane dotyczące jego wagi, szerokości, długości i wysokości. Mając ładunek o konkretnych wymiarach, możemy odpowiednio dobrać transport pod względem gabarytów. Jest to szczególnie istotne w kontekście bezpieczeństwa – zarówno samego przewozu, jak i transportowanego ładunku.

Oprócz tego każde zlecenie opatrzone jest mapą, na której zaznaczony jest obszar załadunku i rozładunku, a także oznaczenie trasy w kilometrach.  Jest to pomocne przy ustalaniu terminu realizacji zlecenia, a także kwoty wynagrodzenia, którą omawia się indywidualnie ze zleceniodawcą po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie.

Data dodania: 12-03-2019Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu