MENU
NIP 5213739648
Nazwa Firmy: Ósmy Krasnal spółka z o.o.
WWW: https://osmykrasnal.edu.pl/
Adres Różana 61
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-569
Telefon 733 661 353

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Jednym z objawów autyzmu jest zaburzenie mowy i wielu rodziców jest pełnych obaw o swoje dziecko, gdyż nie są w stanie określić, czy ich maluch jest zdrowy i czego w danej chwili potrzebuje. W takim przypadku konieczna jest terapia logopedyczna, którą na Mokotowie może zapewnić przedszkole ze strony osmykrasnal.edu.pl. Oferuje ono nie tylko zajęcia logopedyczne, ale i logorytmiczne świetnie wspierające rozwój mowy. Terapeuta prowadzący zajęcia skupia się nie tylko na rozwoju komunikacji, ale też na polepszeniu kompetencji językowych. Podczas terapii dzieci uczą się:

  • prawidłowo oddychać,
  • naśladować dźwięki,
  • nowego słownictwa i rozwijają już poznane,

a także wykonują ćwiczenia stymulujące aparat mowy i rozwijające mowę przy pomocy komunikacji alternatywnej i wspomagającej.

Dziecko pozostawione bez takiej terapii nie będzie się rozwijało, nie potrafi się też dopasować społecznie i nie będzie miało możliwości nawiązywania kontaktu z rówieśnikami, co spowoduje w przyszłym życiu izolację i brak samodzielności. Zajęcia są tu tak prowadzone, aby w jak największym stopniu usprawnić komunikację.

Data dodania: 11-09-2019Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu