MENU
NIP 7822665396
Nazwa Firmy: NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
WWW: https://fargonpozyczki.pl/
Adres Wągrowska 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-369
Telefon 512 165 784

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dzisiejsze banki, choć tak uparcie reklamują się, jako instytucje chętne do udzielania kredytów, a szczególnie kredytów hipotecznych – wcale nie są miejscami, gdzie można łatwo otrzymać większą pożyczkę. Wystarczy, że parę lat temu zapomnieliśmy zapłacić za telefon, i uregulowaliśmy należność nieco po terminie, albo mieliśmy opóźnienie w spłatach rat za nowy samochód – i już mamy negatywny wpis w BIK, co znacznie obniża naszą reputację w oczach bankierów, odpowiedzialnych za decyzje kredytowe.

Pod kątem potrzeb wszystkich osób, które potrzebują usługi, jaką są pożyczki pozabankowe długoterminowe – założono nie tak dawno temu nowoczesny serwis internetowy fargonpozyczki.pl. Formalności są zminimalizowane, jak tylko się da – nie potrzeba tu zaświadczeń, wystarczy aktualny dowód, pełnoletniość oraz obywatelstwo polskie – czyli zdolność do czynności prawnych na terenie RP.

Data dodania: 03-10-2017Użytkownik Hubert Woźniak napisał:
Pożyczki pozabankowe ale długoterminowe to w tych czasach rzadkość. Z jednej strony dobrze, że coś takiego jest, bo są osoby które naprawdę potrzebują pieniędzy a banki patrząc na ich historię bankową nie chce im udzielić pomocy finansowej.
Data: 2018-05-11 12:49:34
Ocena: 3

Firmy w pobliżu