MENU
NIP 8251774105
Nazwa Firmy: merg.pl
WWW: https://www.merg.pl/
Adres Gołaszyn 116F
Miejscowość Gołaszyn
Kod pocztowy 21-400
Telefon 518 614 641

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Torebka to nieodłączny element większości stylizacji damskich. Dobrze dobrana torebka może nadać charakteru całej kreacji, dlatego warto wiedzieć jak wybrać idealną torebkę. Podczas wybierania torebki trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, które pozwolą dopasować torebkę do swojej sylwetki oraz stylu.

Po pierwsze, należy dopasować kształt torebki do swojego typu sylwetki. Osoby o szczuplejszych ramionach i tali powinny wybierać torebki w kształcie okrągłym lub szersze modele o geometrycznych formach, ponieważ optycznie zwiększą sylwetkę. Natomiast osoby o okrąglejszych kształtach lepiej prezentować się będą z torebkami w kształcie prostokątnym lub torby na ramię.

Kolejnym ważnym aspektem jest kolor torebki. Powinien on być dopasowany do reszty stylizacji. Do bardziej formalnych okazji sprawdzą się ciemne, stonowane kolory, takie jak czarny, brązowy lub szary. Natomiast do bardziej casualowych stylizacji idealnie pasują niebieskie torebki, ponieważ dodają one zarówno uroku jak i luzu.

Jeśli chodzi o materiał, torebki skórzane są zawsze w dobrym tonie, ponieważ są trwałe, a ich wygląd nigdy się nie starzeje. Skóra naturalna wypada szczególnie dobrze na bardziej eleganckie okazje. Torebki z materiału są świetnym wyborem na bardziej casualowe okazje, takie jak spotkania towarzyskie lub wypady do centrum handlowego.

Jeśli chodzi o rozmiar, najlepiej wybrać taką torebkę, która będzie dopasowana do okazji. Torebki małe lub średnie będą dobre na imprezę lub randkę, natomiast na co dzień lepiej wybrać większy rozmiar. Zawsze można mieć przy sobie dodatkowe torby, które będą zawierać rzeczy, których potrzebujesz.

Data dodania: 14-05-2023Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu