MENU
NIP 5833348161
Nazwa Firmy: Medycyna Estetyczna Anna Butowska
WWW: https://www.medestetycznabutowska.pl/
Adres Chmielna 71/3
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-748
Telefon 730-000-550

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Klasyczny lifting to skuteczny, ale bardzo inwazyjny i bolesny sposób na odmładzanie - na stronie medestetycznabutowska.pl można znaleźć dla niego skuteczną, a dużo mniej poważną alternatywę. Przeprowadzany w gabinecie w Gdańsku lifting hialuronowo-peptydowy tak samo jak jego klasyczna wersja zapewnia silne odmłodzenie, przywracając skórze młodzieńcze napięcie i wygładzając tym samym zmarszczki, a nie wiąże się z poważną ingerencją w organizm. Nie jest to bynajmniej operacja, dlatego też zabiegowi można poddać się w przerwie zwykłych zajęć i nie jest potrzebna rekonwalescencja. Istnieje też niewiele przeciwwskazań do jego wykonania.

W dodatku zabieg ten, tak samo jak inne proponowane w ofercie gdańskiego gabinetu, ma niewygórowaną cenę, dzięki czemu na odmładzanie skóry i odzyskanie pewności siebie może pozwolić sobie wiele osób.

Na stronie dokładnie opisano ten zabieg, wraz z zaleceniami dotyczącymi przygotowania do niego i postępowania po jego wykonaniu. Każdy zatem będzie wiedział, co go czeka.

Data dodania: 04-09-2022Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu