MENU
NIP 5780010381
Nazwa Firmy: AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka
WWW: https://amgautomatyka.pl/
Adres Legionów 47C
Miejscowość Elbląg
Kod pocztowy 82-300
Telefon +48 55 232 98 25

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Silniki krokowe to jedno z podstawowych elementów, które są wykorzystywane w różnych urządzeniach, dlatego też firma AMG wprowadziła do swojej oferty najwyższej klasy modele zintegrowane. Produkty marki JVL są wyposażone w enkoder oraz czujniki, które pozwalają na kontrolowanie wszystkich procesów i unikanie błędów.

Asortyment zawiera silnik krokowy 2 Nm. Urządzenie zostało przystosowane do intensywnej, wielogodzinnej pracy. Moment obrotowy jest wysoki, co zmniejsza koszty produkcji i gwarantuje precyzję działania. Obudowa spełnia normy bezpieczeństwa IP65. Konfiguracja oraz sterowanie sprzętem jest możliwe poprzez dowolną sieć Ethernet i dostęp zdalny. Poza tym silnik nie generuje hałasu.

Warto zaznaczyć, że w ofercie znajdują się urządzenia pomiarowe, przekładnie, moduły testowe, beztłoczyskowe moduły liniowe, siłowniki elektryczne, synchroniczne silniki serwo, przetwornice częstotliwości, hamulce elektromechaniczne. Warto zapoznać się z całym asortymentem. Firma szybko realizuje zamówienia.

Data dodania: 03-06-2022Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu