MENU
NIP 7331327359
Nazwa Firmy: Świat Kawy
WWW: https://swiat-kawy.com/
Adres Łagiewnicka 65A
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 91-855
Telefon

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dobry ekspres do kawy to niezbędne urządzenie w kuchni każdego kawosza. Miłośnicy kawy przyznają, że w inny sposób nie da się przygotować tego napoju tak dobrze, nie warto więc zmuszać się do picia kiepskiej kawy kiedy można zafundować sobie sprzęt, za pomocą którego zawstydzi się baristów. Rozwiązanie to jest też bardzo polecane w przypadku biur, by doskonałą kawą mogli rozkoszować się jego pracownicy, a także interesanci.

Kiedy podejmie się decyzję o zakupie ekspresu, warto odwiedzić adres swiat-kawy.com. Można bowiem pod nim znaleźć najlepsze ekspresy, które pozwolą szybko parzyć kawę tak dobrą, jak w najlepszej kawiarni. Do sprzętów takich należy na przykład ekspres Melitta Barista, który dzięki swemu eleganckiemu wyglądowi będzie też prawdziwą ozdobą każdego otoczenia, w jakim się znajdzie.

Data dodania: 13-12-2018Użytkownik orsoulyof napisał:
Lubicie dobrą kawę? To myślę, że powinna was zainteresować oferta firmy Świat Kawy. Zarówno ekspresy, jak i sama kawa, którą zakupiliśmy dla naszych pracowników, sprawiły, że przerwa na kawę ma teraz lepszy smak.
Data: 2019-04-10 11:11:55
Ocena: 3

Firmy w pobliżu