MENU
NIP 918-203-82-88
Nazwa Firmy: Stylion
WWW: https://stylion.pl/
Adres Wola Obszańska 54A
Miejscowość Obsza
Kod pocztowy 23-413
Telefon 726 353 820

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Czy wiesz, że do zakupu nowych okularów, wcale nie musisz odwiedzać salonu optycznego, w którym spotkasz się ze specjalistą od szkieł? Ponieważ teraz oprawki okularowe oferuje nawet sklep internetowy, możesz zdecydować się na o wiele więcej modeli, które są dostępne online. To nie tylko niższe ceny oprawek, ale też znacznie większy wybór, który pozwala na wybranie swoich ulubionych opraw okularowych, które tym razem na pewno będą Ci pasować.

Jeśli chcesz się zapoznać z tą wyjątkową ofertą, to wejdź na stronę stylion.pl, gdzie możesz znaleźć wszystkie przygotowane dla Ciebie oprawy. Możesz zdecydować się na te zaokrąglone, prostokątne lub jakiekolwiek inne przychodzą Ci do głowy i są dostępne obecnie w tym sklepie. Daj się ponieść swojej wyobraźni i wybierz dla siebie takie okulary, dzięki którym całkowicie odmieni się Twój codzienny wygląd.

Data dodania: 29-09-2017Użytkownik Grzegorz Witkowski napisał:
Zmieniam oprawki okularów średnio co 2 lata. Ostatnim sklepem w którym to robiłem był właśnie Stylion. Dobra oferta i ceny na akceptowalnym poziomie.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy w pobliżu