MENU
NIP 6981710393
Nazwa Firmy: Rubezahl - Magia Podróżowania
WWW: http://www.rubezahl.pl/
Adres Lodowa 31
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-227
Telefon 531-339-952

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Rubezahl to renomowane biuro podróży, które jest znane z tego, że do potrzeb swoich klientów podchodzi nie tylko elastycznie, lecz potrafi zapewnić naprawdę oryginalnie i pomysłowo ułożone plany podróży – również w mniej popularnych miejscach, tak w Polsce, jak i w Europie. Szczególnie warte polecenia są dłuższe eskapady na Półwysep Bałkański, czy do mało znanej w naszym kraju Gruzji, która przecież ma mnóstwo do zaoferowania każdemu turyście.

Jedną z częściej poszukiwanych przez dzisiejszych klientów form zorganizowanego wypoczynku są integracyjne wycieczki dla firm. Rubezahl ma do zaproponowania wszystkim, którzy szukają tego typu usług – kilka swoich flagowych pomysłów, które zawsze się sprawdzają, lecz firma jest także otwarta na warianty podróży, opracowane przez klientów.

Wycieczki dla firm, jakie oferuje biuro podróży Rubezahl, to gwarancja świetnej zabawy, aktywnego wypoczynku oraz niezapomnianych wrażeń.

Data dodania: 31-07-2018Użytkownik ullarnouc napisał:
Jak organizować wyjazd integracyjny to tylko z Rubezahl! Pracownicy naszej firmy byli bardzo zadowoleni z wycieczki, która jest jeszcze długo przez nich wspominana. :)
Data: 2019-04-26 13:19:43
Ocena: 5

Firmy w pobliżu