MENU
NIP 957-001-01-35
Nazwa Firmy: P.P.H. KEMER Lech Modrzyński
WWW: https://bagazownia.pl/
Adres Plażowa 15
Miejscowość Straszyn
Kod pocztowy 83-010
Telefon 58 682 89 42

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Niestety, jeśli ma się zamiar podróżować, to często okazuje się, że pojawia się problem z tym, w co się zapakować, żeby można było wygodnie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Jeśli chcesz mieć pewność, że wreszcie uda Ci się znaleźć takie rozwiązanie, które będzie zadowalające, możesz wybrać walizki twarde, które na pewno dobrze się sprawdzą. Nie dość, że wygodnie można z nimi podróżować, to jeszcze są o wiele bardziej wytrzymałe niż inne walizki. 

Jeśli chcesz skorzystać ze sprawdzonego sklepu online, w którym takie walizki możesz dla siebie zamówić, to wejdź na stronę bagazownia.pl i tam zapoznaj się z ofertą, która na pewno warta jest Twojej uwagi. Szybko okaże się, że warto z tej oferty skorzystać i tym samym mieć pewność, że każda podróż na pewno przebiegnie bez żadnych komplikacji i ze strony bagażu nie grożą Ci żadne niespodzianki. 

Data dodania: 15-10-2017Użytkownik Tadek Niejadek napisał:
Bagażownia od P.P.H. KEMER posiada solidną i szeroką ofertę toreb i walizek podróżnych. W asortymencie znajdują się także plecaki i akcesoria turystyczne. Bardzo dobra oferta dla każdego, kto dużo podróżuje.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy w pobliżu