MENU
NIP 6222418341
Nazwa Firmy: OLYNK
WWW: https://olynk.pl/
Adres Kopanina 28
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-105
Telefon 789 117 524

Oceń firmę (0 z 0 głosów)







Opis:

Chciałabyś spędzić przyjemny letni wieczór na tarasie przy świetle świec, lecz wiatr bez przerwy gasi Ci świecę? W takim razie przydałby się lampion, który ochroniłby wątły płomyk świecy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Jeżeli wybierzesz któryś z eleganckich, prostych lampionów ze strony olynk.pl, to będziesz się mogła nim cieszyć nie tylko na tarasie czy w ogrodzie, ale będzie on też stanowił niebanalną ozdobę Twojego salonu. Możesz też wybrać ciekawy lampion ze świecą z naturalnego wosku, która jest produktem przyjaznym środowisku i także Tobie. 

Czy wybierzesz niebanalny lampion Leonardo Giardino ze szkła krystalicznego, czy Leonardo Taorina łączący szkło ze stalą nierdzewną, każdy sprawdzi Ci się zarówno w ogrodzie, jak i we wnętrzu domu bez względu na jego wystrój. Do lampionów można dokupić eleganckie świece z wosku palmowego, wolnego od składników modyfikowanych genetycznie czy innych szkodliwych substancji. 

Data dodania: 23-06-2018



Użytkownik essedl napisał:
Ekologiczne świece o przyjemnej nucie zapachowej? Jak kupować to tylko te marki Olynk - uprzyjemnią swym blaskiem i aromatem każde wnętrze. :)
Data: 2019-03-15 14:57:50
Ocena: 3

Firmy w pobliżu