MENU
NIP PL779 245 86 45
Nazwa Firmy: Korzystne.it Sp. z o.o.
WWW: https://korzystneit.pl/
Adres Żmigrodzka 41
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-171
Telefon 616 791 792

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Planujesz nabyć laptopa wyprodukowanego przez firmę LENOVO? Interesuje cię model THINKPAD P40, THINKPAD E, THINKPAD P LUB ESSENTIAL? Planujesz zaopatrzyć się w notebooka marki Toshiba, Fujitsu, Asus Pro, Acer czy Dell? Oferta sklepu KORZYSTNE.IT, która widnieje na stronie korzystneit.pl, wpisze się w twoje oczekiwania.

Firma stworzona została w związku z zainteresowaniem branżą IT. Sklep prowadzi sprzedaż urządzeń, które sygnowane są przez światowej klasy producentów. Co ważne, sprzęt dostępny jest w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Klienci, oprócz rozmaitych notebooków, które różnią się parametrami, designem, a także ceną, mają do wyboru przeróżne akcesoria do laptopów. Oferta obejmuje tablety, komputery, a nawet serwis. W bogatym i zróżnicowanym asortymencie wszyscy klienci znajdą produkt spełniający konkretne wymagania.

Data dodania: 04-04-2018Użytkownik Aleksandra Malinowska napisał:
Ja mam właśnie LENOVO thinkpad p40 i jestem z tego modelu bardzo zadowolona. Ale jak zobaczyłam jaka jest cena tego modelu na korzystneit.pl to stwierdziłam, że chyba za szybko się wzięłam na zakup. Trochę bym zaoszczędziła :)
Data: 2018-04-26 08:45:26
Ocena: 3

Firmy w pobliżu