MENU
NIP
Nazwa Firmy: Daanpol
WWW: https://www.daanpol.pl/
Adres Piotrkowska 32A
Miejscowość Poniatów
Kod pocztowy 97-330
Telefon 44 646-37-07

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Poza solidnym dachem dom chroniony jest przez odpowiednio dobrane do połaci dachowej rynny.  Na rynku jest spory wybór rynien wykonanych z blachy lub z plastiku o różnych średnicach , których wybór zależy od wielkości połaci dachowej. Ale cały system rynnowy to nie tylko rynny, ale także rury spustowe, uchwyty, obejmy i kolanka. Czym więc, poza powierzchnią dachu kierować się przy wyborze systemu rynnowego? Przede wszystkim trwałością materiału i jego wytrzymałością na obciążenia i odkształcenia, ale także łatwością montażu.

Bardzo istotny jest także sam montaż rynien. W Łodzi i okolicach działa przedsiębiorstwo Daanpol, które zajmuje się kompleksową konstrukcją dachów, od więźby począwszy, a na systemie rynnowym kończąc. W tej branży firma funkcjonuje już od 25 lat i ma ogromne doświadczenie w kryciu dachów różnymi materiałami. Na stronie daanpol.pl znajdują się ich przykładowe realizacje, które prezentują się rewelacyjnie.

Data dodania: 04-03-2018Użytkownik Sebastian Czarnecki napisał:
Ostatnio byłem w trakcie remontu mojego mieszkania i postanowiłem zatrudnić firmę Daanpol do położenia profesjonalnych rynien. Praca przebiegła szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji.
Data: 2018-08-23 10:16:44
Ocena: 5

Firmy w pobliżu