MENU
NIP
Nazwa Firmy: Ceglana Ściana
WWW: https://ceglana-sciana.pl
Adres Choińskiego 2
Miejscowość Żyrardów Polska
Kod pocztowy 96-300
Telefon +48 730 920 420

Oceń firmę (0 z 0 głosów)







Opis:

Remont mieszkania nie musi wiązać się z bałaganem i ogromnymi wydatkami. Jeśli szukasz prostego sposobu na diametralną zmianę wystroju wnętrz, to dobrym rozwiązaniem będzie płyta z betonu architektonicznego. Można ją bez problemu zamontować na wybranej ścianie. Cały proces nie jest skomplikowany i nie wymaga robienia zbyt dużego bałaganu, w przeciwieństwie do np. położenia tapety lub malowania ścian. Beton architektoniczny świetnie sprawdza się w różnych pomieszczeniach, jest łatwy w utrzymaniu. Będzie prezentował się nowocześnie i modernistycznie, a jeśli kupisz go w dobrym sklepie, to zostanie w dobrym stanie przez długi czas. 
Dobra płyta z betonu architektonicznego w dobrej cenie jest dostępna na stronie internetowej ceglana-sciana.pl. U nich możesz zamówić beton architektoniczny w wybranym kolorze, który najbardziej będzie pasował do Twojego gustu.
Ceglana Ściana to znany i ceniony producent betonu architektonicznego. Zdecyduj się na ich produkty, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. Ich produkty są wysokiej jakości i doskonale prezentują się w nowoczesnym wnętrzach. 

Data dodania: 17-02-2018



Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w pobliżu