MENU
NIP 8992790758
Nazwa Firmy: Cantino
WWW: https://cantino.pl/
Adres Tęczowa 84
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53-603
Telefon 71 307 02 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Naczynia jednorazowe są zużywane w olbrzymich ilościach, gdyż mnóstwo osób w dzisiejszych czasach kupuje posiłki czy napoje na wynos. Jest to rozwiązanie wygodne i modne, osoby prowadzące punkty gastronomiczne muszą więc zaopatrzać się w duże ilości takich produktów. Szczególnie dobrym miejscem do ich kupowania będzie hurtownia naczyń jednorazowych Cantino, zwłaszcza gdy komuś nie jest obojętne środowisko.

Jaki ma to związek? Duża część wykorzystywanych w gastronomii pojemników jednorazowych wykonana jest z tworzyw sztucznych. W ofercie tej firmy można zaś znaleźć produkty wyłącznie w pełni ekologiczne, które zdecydowanie lepiej warto wybierać, nie tylko zresztą ze względu na to. Fakt, iż wykonywane są one z zupełnie innych, specjalnie dobranych materiałów, przekłada się też na ich wyjątkową funkcjonalność, takie naczynia są więc też zwyczajnie lepsze, pod każdym względem.

Data dodania: 21-12-2017Użytkownik Stefan napisał:
Ja u firmy Cantino zaopatruję się od 10 lat. Jestem właścicielem pola namiotowego i na polu mamy małą gastronomię. Naczynia przeze mnie kupowane są bardzo dobrej jakości.
Data: 2018-01-15 11:42:43
Ocena: 4

Firmy w pobliżu