MENU
NIP
Nazwa Firmy: BIZO – Firma Usługowo Doradcza
WWW: http://www.bizo.com.pl
Adres Ludowa 22
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-770
Telefon +48 668 178 656

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Mówi się, że zaledwie do 2023 roku Polska będzie mogła korzystać z dużych dofinansowań od Unii Europejskiej. To oznacza, że wniosek należałoby możliwie szybko złożyć. Jeśli masz problem z przygotowaniem formalnym, zajrzyj na bizo.com.pl, gdzie swoją ofertę prezentuje jedna z firm oferująca profesjonalne doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Oferuje wirtualnego doradcę, który pomoże Ci dobrać odpowiedni program UE do swoich potrzeb. Firma wspiera nie tylko firmy.

Ponadto firma posiada w swojej ofercie profesjonalnie wykonany audyt biznesowy, wywiad gospodarczy oraz analizy uwarunkowań zewnętrznych i wewnętrznych. Zespół pracujący dla BIZO dba o to, by usługi były zawsze świadczone na wysokim poziomie. Co ważne ma on niezbędną wiedzę, co przekłada się także na rzetelność wykonywanych usług.

 

Data dodania: 13-01-2018Użytkownik Anna Zalewska napisał:
Fundusze Unijne nie są już taką pewną sprawą jak jeszcze kilka lat temu. Z jednej strony to przez obecne rządy PISu i skarżenie się opozycji w Brukseli na wszystko co tylko się da. Z drugiej, czas trwania programów wsparcia finansowego krajów członkowskich nie jest z gumy. Wnioski? Brać póki dają, a żeby to zrobić skutecznie, najlepiej skorzystać z pomocy takich profesjonalnych firm jak ta tutaj.
Data: 2018-05-24 11:19:30
Ocena: 3

Firmy w pobliżu